Skupinové hubnutí

Hubnutí ve skupině je další možností, jak zhubnout. Možná osloví právě vás, kdo potřebuje větší podporu a motivaci a samotnému se nedaří či nechce.

Skupina lidí se společným zájmem se vzájemně hecuje a podporuje, je mnohem těžší hubnutí vzdát, více se snažíme. Lépe se čelí nástrahám a ev. krizím. Ostatní členové skupiny mají podobný problém, možná jiné zkušenosti a nápady, které vás nenapadly.

Odborník z našich řad – nutriční specialista v kombinaci s psychologem každou lekci zaměří tematicky. Ve skupině se lépe chápou určité souvislosti, protože fakta jsou potvrzována zkušeností ostatních, lépe je možno se soustředit na nácvik změny stravovacích návyků než jen na shozená kila. Budeme vás inspirovat a vyměňovat si tipy a recepty, společně si i zdravé občerstvení připravíme.

Každému našemu setkání v délce 1,5 hodiny bude předcházet 1 hodina společného cvičení s lektorem – 8 lekcí, 1x týden, pracujeme s malou skupinou do 12 lidí maximálně, abyste se spolu s námi cítili dobře.

Skupinový program je doplněn vstupní a závěrečnou Analýzou složení těla na přístroji InBody 720, průběžné výsledky budeme monitorovat na váze standardní a krejčovským metrem, který mnohdy lépe ukáže změnu tukové tkáně na svalovou než běžná váha v naší koupelně. Z analýzy obdržíte a bude vám vysvětlen grafický protokol měření, kde se zjistí poměry jednotlivých tkání – tuků, svalů, bazální metabolismus a další veličiny, o kterých se můžete dočíst na našem webu. Analýza vyhodnotí efektivitu celého procesu změn.

Skupina je parta lidí se společným problémem, která se podporuje a hecuje. Bývá fajn atmosféra a na schůzky se všichni těšíme. Pojďte to s námi zkusit!
 

      ObjednatSpočítat BMI PROGRESS MEDICAL

© 2017, OB klinika a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑