Příběh paní Žanety o hubnutí

Věk: 28 let
Profese: vedoucí pracovnice České pošty
Původní hmotnost: 123 kg
Aktuální hmotnost: 78 kg
Rozdíl hmotností: 45 kg

Příběh paní Žanety o hubnutí

Paní Žanetka měla kila navíc již od dětství, a tak absovovala i odtučňovací pobyt v léčebně, na který jen tak nezapomene. Malé porce jídla bez zeleniny, pití projímavého pramene, hlad. Není divu, že nový režim, ač Žaneta v léčebně 10 kg zhubla, nenašel u ní zalíbení. Na střední škole jí studentský život plný nepravidelností další kilogramy přidal, a tak zkusila zabojovat ostrou dietou: 1 sušenka na 1 hodinu běhu. Při zdravotní prohlídce jí byl zjištěn v 25 letech vysoký tlak a při 167 cm na výšku vážila děsivých 123 kg! Není divu, že jí lékařka doporučila změnu životního stylu. Bohužel pro řadu lidí a zejm. mladých je toto slovní spojení frází.

A co tedy bylo motivací před rozhodnutím se sebou něco dělat pro Žanetu? Nebyla to lékařská rada, byly to zrcadla v luxusním hotelu ve Spojených Emirátech, kam Žaneta odjela se svou kamarádkou na dovolenou. Všude samá zrcadla…pohledy na své tělo ze všech stran! Promítla se jí slova paní doktorky, tatínkova cukrovka a měla na konci pobytu jasno. Objednala se na OB kliniku. Obava, že metody hubnutí zde budou podobné jako v dětské léčebně se naštěstí nenaplnily.

Díky novým radám o správné životosprávě kila rychle ubývala a za tři měsíce již měla Žaneta dole neuvěřitelných 28 kg. Časem se hubnutí zastavilo a bylo jasné, že bude muset přidat i pohyb. Žaneta si vybrala plavání, ale neuměla plavat. Přihlásila se tedy do kurzu plavání pro dospělé a začala poté chodit plavat 3x týdně. Stále má ale „problém“ – když Žaneta vidí svůj odraz v zrcadle nevěří, že je to ona sama.

Fotogalerie paní Žanety

Příběh paní Žanety o hubnutí

Příběh paní Žanety o hubnutí

Příběh paní Žanety o hubnutí

Příběh paní Žanety o hubnutí

Příběh paní Žanety o hubnutí

Příběh paní Žanety o hubnutíSpočítat BMI PROGRESS MEDICAL

© 2017, OB klinika a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑